Přednáška

Cesta k sobě pomocí Ayahuascy, Pobytu ve tmě a Vipassany - Brno

28.06.2019, 17:30, Brno, Expediční klubovna

vstupenky


Přidat do Google kalendáře

Cesta k sobě pomocí Ayahuascy, Pobytu ve tmě a Vipassany - Brno Added: 16.06.2019, martin

Jsme Kubito a Verito a milujeme seberozvoj. Pro tuto cestu jsme si vybrali trochu jiné způsoby.

Verito - měla jsem spoustu snů, avšak realita byla od nich na míle daleko. Nevěděla jsem kdo jsem, co mám ráda, neměla jsem peníze, nic mi nedávalo smysl a nechápala jsem proč se mi děje to, co se mi děje. Proč se mi v životě opakují stejné situace pořád dokola. Život byl pro mne utrpení, deprese, chaos, vnitřní boj, bolest a ještě mne sužoval atopický ekzém ve velkém měřítku, na který mi nic nepomáhalo. Doktoři znali jen antibiotika, hormony, kortikosteroidy.

Odcestování do Asie a tamní Vipassana (neboli vnitřní meditace s buddhistickými mnichy) byla jedním z prvních momentů pochopení sama sebe a prvních kroků k opravdovému seberozvoji a sebeléčení. Život mne zavedl ke kineziologii, Reiki, kvantovému doteku Matrixu, kde jsem začala objevovat a zkoumat naše podvědomí, psychosomatiku, jak naše emoce tvoří nemoce, sílu energií a zákonu přitažlivosti.

Poté si mě zavolala matka všech rostlin zvaná Ayahuasca, kdy jsem se sama vydala do peruánského pralesa mezi šamany. Tím pro mě začal úplně nový život. Našla jsem sama sebe, svoji vášeň, svoji cestu, svoje zdraví. Medicína se stala velmi srdcovou záležitostí a silným rozvojovým nástrojem.

Samozřejmě bylo na cestě spousta výzev a muselo dojít k silnému čištění těla, mysli, energií, spirita pomocí amazonských rostlin a šamanů. Musela jsem se postavit svým největším strachům, generačním vzorcům, setkat se s ďáblem, vyrovnat se s minulostí, naučit se přijímat, pouštět, odpouštět a milovat. Nyní mám za sebou kolem 80ti ceremonií s matkou všech rostlin Ayahuscou a stala jsem se facilitátorem šamanů kmene Shipibo.