Přednáška

Gruzie - tajemné království ve stínu Kavkazu - Ostrava

06.03.2020, 18:00, Ostrava, Oriental Lounge

vstupenky


Přidat do Google kalendáře

Gruzie - tajemné království ve stínu Kavkazu - Ostrava Added: 17.02.2020, martin

Opět tady máme jedinečnou záležitost z rukou pracovníků Oriental Lounge. Co by to bylo za vyprávění o této nádherné zakavkazské zemi, kdyby na ni chybělo to, co k ní neodmyslitelně patří. A sice jedinečné gruzínské víno a čaj. Snad vás tyto speciality v kombinaci s mým výkladem alespoň na chvíli „teleportují“ do této úžasné krajiny.

 

Gruzie - tajemné království ve stínu Kavkazu

„Gruzie je země plná kontrastů a překvapení. Mohutné hradby Kavkazu střídají nížiny plné vinné révy, polopoušť pak zase břehy Černého moře. Gruzie má své nezaměnitelné kouzlo. Snad je to právě díky zvláštní atmosféře, která je zde cítit na každém kroku. Všechno se zdá být evropské, tak podobné tomu co známe z domova. Záhy ale člověk zjistí, že jazyk, písmo, kultura, tradice, kuchyně i nátura zdejších lidí se výrazně liší… Navštívíme spolu horské oblasti Svanetie, Tušetie, Chevsuretie a Kazbegi, projdeme se uličkami hlavního města Tbilisi a ochutnáme nejednu z místních kulinářských specialit.“

Michal Štěpánek
www.stepynacestach.cz

 

Přednáška se bude konat pouze v případě návštěvnosti 20 a více posluchačů. Případné dotazy prostřednictvím e-mailu či telefonicky přímo u čajovny Oriental Lounge.

e-mail: lounge@oriental.cz, tel.: 777 788 872

Facebook akce: https://www.facebook.com/events/502689720300413/

Webové stránky čajovny: https://www.oriental-lounge.cz/Pages/News