Martin Čáslavský

WWW.TRAVELL.CZ
Informační portál - Martin Čáslavský

   
   
Menu

DoporučujemeX
  • Jak přicházejí sny

Zajímavé odkazyX

Nová česko-slovenská hudební databáze

Petr Horáček: Encyklopedie listnatých stromů a keřů18.6.2019 
Svátek má Milan 
Nepřihlášený uživatel [Přihlásit] [Registrovat]
Encyklopedie listnatých stromů a keřůEncyklopedie listnatých stromů a keřů
Petr Horáček
pevná vazba, formát knihy: 225 x 297 mm, 752 stran plnobarevných
Datum vydání: 2007
ISBN: 978-80-251-1708-8, EAN: 9788025117088
1490 Kč, 2240 Sk

Obsah publikace

Computer Press KOUPITS listnatými stromy a keři se můžeme setkat prakticky kdekoliv. Ať už se vydáme na procházku do přírody, botanické zahrady nebo třeba do zámeckého parku. Obklopují nás v našem okolí a tvoří nepostradatelnou součást našeho života.

Tato kniha si klade za úkol provést vás světem listnatých dřevin a ukázat vám rozmanitost jejich světa v šíři, jaká u nás nemá obdoby.

Na bezmála 750 stranách je popsáno přes 4500 druhů, poddruhů a kultivarů listnatých dřevin, které se vyskytují v zahradách, parcích a ve volné přírodě našich zeměpisných šířek.

Text doprovází více než 3000 barevných fotografií a kreseb, díky nimž je možné detailně se seznámit s většinou popisovaných druhů.

V této knize poznáte dřeviny opravdu od A do Z. Proniknete do tajů jejich stavby i vývojových fází a skryté vám nezůstanou ani informace o jejich pěstování a množení.

Encyklopedie listnatých stromů a keřů není určená jen pro botaniky, dendrology. Její bohatost a přehlednost ocení všichni milovníci přírody, kteří chtějí mít doma unikátní ucelenou encyklopedii o tomto tématu.

Encyklopedie listnatých stromů a keřů 1

Přehled všech dostupných ukázek stránek této publikace:
Encyklopedie listnatých stromů a keřů 1Encyklopedie listnatých stromů a keřů 2Encyklopedie listnatých stromů a keřů 3Encyklopedie listnatých stromů a keřů 4

  Recenze a komentáře čtenářů:Vložit novou recenzi / komentář
 
 
 
Inzertní místo pro registrované uživatele-Na tomto místě se může zdarma nacházet Váš inzerát. Tato služba je pouze pro registrované uživatele našeho serveru.

>> Registrovat <<
VyhledáváníX


To se mi libíX
  • Sdílet na TwitteruSdílet na GoogleSdílet na Facebooku

Nové knihyX