Martin Čáslavský

WWW.TRAVELL.CZ
Informační portál - Martin Čáslavský

   
   
Menu

DoporučujemeX
  • RSS

Zajímavé odkazyX

Nová česko-slovenská hudební databáze

Paul J. Christopher: 50 + 1 nejúžasnějších světových měst21.3.2019 
Svátek má Radek 
Nepřihlášený uživatel [Přihlásit] [Registrovat]


50 + 1 nejúžasnějších světových měst50 + 1 nejúžasnějších světových měst
Paul J. Christopher
brožovaná vazba, formát knihy: 150 x 210 mm, 272 stran černobílých
Datum vydání: 2007
ISBN: 80-7252-164-0, EAN: 9788072521647
269 Kč  243 Kč

PRÁH KOUPITKniha o těch nejkrásnějších, nejproslulejších a nejzajímavějších městech světa. Každé z nich je jedinečným střediskem umění, kultury, architektury, obchodu a gastronomie, každé z nich má své osobité kouzlo, svůj nezaměnitelný půvab a vlastní bohatou historii.

Každá kapitola této knihy obsahuje mimo jiné i méně známé informace o městě, o lidech, kteří v něm žijí, o jeho ekonomice a kultuře; základní údaje (počet obyvatel, rozloha) až po údaje geografické a historiografické.
Snadnou orientaci umožnuje řazení měst podle abecedy.

Tato publikace vám bude při plánovaní dovolené či výletu velmi užitečná. Najdete tu vše, co jako cestovatel potřebujete vědět, a s těmito informacemi si jistě snadno zvolíte cíl své cesty.
Které město vás láká nejvíc?

Vybraná města:
Paříž, Alexandrie, Amsterdam, Athény, Auckland, Bangkok, Barcelona, Beijing (Čína), Benátky, Berlín, Bombay, Boston, Brusel, Budapešť, Buenos Aires, Kapské město, Karakas, Chicago, Cologne, Kodaň, Hongkong, Istanbul, Jacarta, Jerusalem, Johanesburg, Las Vegas, Lima, Lisabon, Londýn, Madrid, Mekka, Mexiko, Montreal, Moskva, Nairobi, New York, Praha, Rio de Janeiro, Seatle, Shangai, Singapur, Petrohrad, Stockholm, Sydney, Tokio, Toronto, Vancouver, Vídeň, Washington.

  Recenze a komentáře čtenářů:Vložit novou recenzi / komentář
 
 
 
Inzertní místo pro registrované uživatele-Na tomto místě se může zdarma nacházet Váš inzerát. Tato služba je pouze pro registrované uživatele našeho serveru.

>> Registrovat <<
VyhledáváníX


To se mi libíX
  • Sdílet na TwitteruSdílet na GoogleSdílet na Facebooku

Nové knihyX