Martin Čáslavský

WWW.TRAVELL.CZ
Informační portál - Martin Čáslavský

   
   
Menu

DoporučujemeX
  • Zrození Modrého měsíce

Zajímavé odkazyX

Nová česko-slovenská hudební databáze

Martin Kučera: Poslechová cvičení v angličtině18.6.2019 
Svátek má Milan 
Nepřihlášený uživatel [Přihlásit] [Registrovat]


Poslechová cvičení v angličtiněPoslechová cvičení v angličtině
Pro školy i pro samouky
Martin Kučera
brožovaná vazba, 80 stran černobílých, Přiložen CD-ROM
Datum vydání: 2007
ISBN: 978-80-251-1657-9, EAN: 978-80-251-1657-9
249 Kč, 369 Sk

Obsah publikace

Computer Press KOUPITPublikace je určena pro středně pokročilé studenty angličtiny jak pro práci ve třídě, tak i pro samouky. Má za úkol formou poslechu a aktivních cvičení upevnit slovní zásobu, gramatické jevy a hlavně naučit rychle porozumět angličtině. Osahuje třicet aktivit, každá z nich je rozložena na dvou stranách.

Levá strana obsahuje stručnou, ale věcnou metodiku k přípravě na poslech. Najdete na ní i výběr méně známých slovíček. Je zde okno s obrázkem, které napovídá, do jaké kategorie aktivita patří: hororová aktivita, legrační aktivita, historická aktivita, aktivita z běžného života. Ve spodní polovině stránky je pak kompletní přepis poslechu, který je možno okopírovat a použít v případě, že nechcete aktivitu využít k poslechu, ale ke čtení.

Pravá strana se cvičeními k poslechu je kompletně připravena k okopírování a rozdání v případě práce ve třídě. Mohou ji však využít i samouci. Celá je pouze v angličtině a je určena k práci s poslechem. Správné odpovědi k aktivitám pak najdete v klíči na konci knihy.

CD namluvili rodilí mluvčí. Některé aktivity dokonce ve dvou provedeních – pomaleji britskou výslovností a rychleji americkou angličtinou. Student si může vštípit obě používané podoby jazyka.

Poslechová cvičení v angličtině 1

Přehled všech dostupných ukázek stránek této publikace:
Poslechová cvičení v angličtině 1Poslechová cvičení v angličtině 2Poslechová cvičení v angličtině 3Poslechová cvičení v angličtině 4

  Recenze a komentáře čtenářů:Vložit novou recenzi / komentář
 
 
 
Inzertní místo pro registrované uživatele-Na tomto místě se může zdarma nacházet Váš inzerát. Tato služba je pouze pro registrované uživatele našeho serveru.

>> Registrovat <<
VyhledáváníX


To se mi libíX
  • Sdílet na TwitteruSdílet na GoogleSdílet na Facebooku

Nové knihyX